"Дистанційне навчання-переваги та недоліки "

18.03.2021 р. відбулось відкрите засідання циклової комісії спецдисциплін на тему: "Дистанційне навчання-переваги та недоліки "

Мета: проаналізувати, наскільки вагомими є причини впровадження дистанційного навчання в наше повсякденне життя.

План засідання циклової комісії 

1.    Переваги та недоліки дистанційного навчання (10хв)

2.    Виступи викладачів циклової комісії

3.    Тест

 

4.    Підведення підсумків 

"Від творчого викладача – до творчого студента"

21.02.2019 рвідбулось відкрите засідання циклової комісії спецдисциплін на тему: "Від творчого викладача – до творчого студента"

Мета:

  • визначення рис творчої особистості та умов, що заважають виявленню творчості;
  • розвиток креативних і комунікативних здібностей членів циклової комісії;
  • сприяння розвитку творчої уяви, допитливості, сміливості та гнучкості мислення. 

План засідання циклової комісії  

1.  Педагогічна діяльність як творчий процес

2. Педагогічний тренінг

    «Розвиток творчих здібностей педагогів»

 

"Формування професійної компетентності

майбутніх фахівців засобами ІКТ

30.03.2017 р. відбулось відкрите засідання циклової комісії спецдисциплін на тему: «Формування професійної компетентності майбутніх фахівців засобами ІКТ».

План засідання:

1. Застосування ІКТ при викладанні спецдисциплін архітектурно-будівельного циклу.

2. Практична робота по створенню власного сайту викладача

 

Інноваційна діяльність - необхідна складова сучасного навчального процесу. Тому актуальним питанням є комп’ютерна обізнаність викладачів, доцільне застосування інформаційно-комунікативних технологій в освітньому середовищі. Статірова Ірина Олександрівнаознайомила з  системою роботи циклової комісії з упровадження інформаційних технологій в навчальний процес, розповіла про персональний сайт викладача, як ефективний інструмент обміну інформацією з колегами та студентами. Висоцька Галина ІванівнаЮрковська Ірина Сергіївна, поділились досвідом застосування інформаційно-комунікативних технологій на заняттях спецдисциплін будівельного циклу. Електронні посібники, мультимедійні презентації, відеофільми, спеціальні комп’ютерні програми (Мономах, SCAD office, Auto CAD, Archi CAD) дають можливість студентам краще засвоїти теоретичний матеріал та застосовувати набуті знання в подальшій професійній діяльності.

Фетова Анна Михайлівна розповіла про можливості «Хмарних технологій», зокрема, сервісу Google Drive. На практичній частині засідання викладачі мали змогу зареєструвати аккаунт (поштову скриньку) та створити власний сайт.

 

"Застосування нетипових занятть в навчально-виховному процесі Білгород-Дністровського державного аграрного технікуму" 

12.03.2015 р. відбулось відкрите засідання циклової комісії спецдисциплін на тему: «Нетипові заняття при викладанні спеціальних дисциплін».

План засідання:

1. Вступна частина: доповідь голови циклової комісії Статірової І.О.: "Нетипові заняття в навчально-виховному процесі вищої школи"

2. Доповіді членів комісії:

2.1. Викладач Сєрова І.В. - "Мобільність при проведенні практичних робіт згідно Болонського процесу при вивченні дисципліни "Основи оцінки нерухомості та її аналізу". Урок – екскурсіяв м.Одеса. Тема «Моніторинг купівлі купівлі-продажу житлової нерухомості».

2.2. Викладач Орловська А.А.: 

Семінарське бінарне заняття з викладачем будівельних дисциплін Карікою А.Б. на тему: «Деревина та галузь її застосування у сучасному будівництві»

Семінарське бінарне заняття з викладачем англійської мови Пономаренко Н.В. на тему: «Традиційні будівельні матеріали у сучасному будівництві»

2.3. Викладач Висоцька Г.І. : Застосування нетипових прийомів при поясненні матеріалу дисципліни «Економіка будівництва»

2.4. Викладач Кузнєцов С.В.: Використання електронного посібника при проведенні практичних робіт з дисципліни «Технічна експлуатація, реконструкція та модернізація будівель»

2.5. Викладач Каріка О.Б.: 

Використання уроку- екскурсії при вивченні дисципліни «Виробнича база в будівництві» та «Сільськогосподарські будівлі»

Застосування інноваційних методів при проведенні семінарських занять з дисципліни «Виробнича база в будівництві»

2.6. Викладач Маріна І.Г.: Творчий підхід при проведенні практик для студентів спеціальності «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр»

2.7. Викладач Тіщенко Г.П.: Позааудиторна робота зі студентами

2.8. Викладач Каріка А.Б.

Підсумкове заняття з елементами  гри на тему : «Каркаси промислових будівель» з дисципліни «Будівельні конструкції»

Інтерактивна лекція – візуалізація на тему «Будівництво в сейсмічних районах» з запрошенням проектувальника –архітектора з дисципліни «Будівельні конструкції»

Підсумкове семінарське заняття на тему: «Зарубіжний досвід функціонування фермерських господарств» з дисципліни «Сільськогосподарські будівлі»

3. Виступи присутніх.

4. Заключна частина: 

Заключне слово завідуючої будівельним відділенням Каріки А.Б.